חוויה טנטרית

 

אנחנו זוג בסביבות שנות ה- 50 נשואים 28 שנים ועדיין בירח דבש, מחזרים ומחוזרים.

לקראת יום הולדתי בעלי הזמין לנו ( בהסכמתי ובידיעתי ) מתנת יום הולדת- חוויה טנטרית.

נסענו לחוויה , נרגשים,נסערים לקראת הלא נודע.חשבנו:" מה כבר אפשר לחדש לנו?"! אפשר גם אפשר!!!

אנו זוג מאוד מאוהב , התקשורת בננו מעולה ,זקוקים כל הזמן למגע , מענגים ומתענגים. רמת האינטימיות בננו מדהימה.

הפגישה ארכה שלוש שעות. נערכה שיחת היכרות. במעמד זה, הבנו לאן פנינו מועדות. השיחה הייתה עדינה ובגובה העיניים. הרגשנו בטוחים בעצמנו ומוכנים לחוויה הגדולה. במפגש עצמו התנסנו בישיבה -שיבה שאקטי – טקס מקסים ומרגש. מה מרגש בו מרגש?- כמה פעמים במהלך חיי הנישואים עצרנו את הרגע ,נזכרנו וחווינו את הרגע המרגש, החשמל זרם בין אצבעותינו וכל הצאקרות אמרו שירה . הללויה.

לאחר השיחה נגשנו לעיסוי. בן זוגי שכב צמוד אלי .( טרם העיסוי נשאלנו אם יהיה לנו נוח לחוות את העיסוי זה בצמוד לזה כאשר טל עם אריה ומיכה איתי). במחשבה שנייה, עצם נוכחות בן זוגי לידי, הידיעה וההכרה שמערכת היחסים בייננו מושתתת על אמון והכול מותר, סייעה לי מאוד ושדרגה את החוויה. היה לי מאוד נוח ובטוח לדעת שהוא לצידי. לא חשבתי עליו. פעם הראשונה בחיי אפשרתי לעצמי להגיע ולהימצא בחוויה האדירה – נכחתי בכל רמ"ח איברי, הייתי כאן ועכשיו ולא חשבתי על שום דבר. לא שפטתי .מעולם לא אפשרתי לעצמי לשחרר שליטה ולתת לעצמי פשוט ליהנות. הזמן אבד, לא הייתה קנאה, (אינני יודעת מהי קנאה ביחסים בננו), הייתה הנאה צרופה ופרגון אינסופי.

במהלך העיסוי , טל הציעה לי להצטרף לבן זוגי. עבורי הייתה זו חוויה אדירה, לראות אותו מעונג, לענג אותו ולראות אותו מגיע לרקיע השביעי. מראה כזה נפלא ומרגש לא חוויתי מעודי. החוויה הייתה עבורי טקס מקודש.

בתום העיסוי , מעונגים , משוחררים ועוד יותר מאוהבים, נשארנו לשוחח , עיבדנו את החוויה וידענו בוודאות שנפתח עולם חדש. טל ומיכה הציעו לנו להשתתף בכנס הטנטרה השני. מאותו כנס הציניות עזבה את חיינו והעולם טוב בהרבה.

מאז אותו מיפגש חיינו השתנו לטובה. השתתפנו בכנס הטנטרה, פגשנו אנשים מקסימים, חווינו חוויות מיוחדות.שידרגנו לאין ארוך את חיינו . ביום יום אנחנו מגיעים לתחושות שלא הרגשנו מעולם. רמת האינטימיות שלנו השתפרה לאין ארוך ומותר לשוחח בחופשיות על מין ועל ביצועים.

אין ספק שצריך אומץ ותעוזה להתנסות בחוויות לא שגרתיות. שווה להתנסות. החיים יפים , קצרים וטובים

שאקטי נאדאמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים