הגעתי אליך טל בעקבות בעיה חמורה וארוכת שנים של שפיכה מוקדמת, אבל גם בעקבות בעיות חמורות וארוכות שנים של שינה, עצירות, חרדות ורגשות אשם נוראיים החוזרים ונשנים.

עברתי במפגש ,תהליך של ריפוי במניות שלי ובבעיות הנוספות שלי. אני מרגיש שמאז המפגש איתך נפתחתי לשחרור וריפוי וזה הולך ומשתפר מיום ליום.
בתחילת המפגש הסברת לי במילים בהירות עמוקות וחודרות את השינוי בתפיסה הנחוצים לריפוי, ואת התירגול (הפשוט והמהנה) הנחוצים לו. הבנתי בשיחה שאין מדובר פה בכלל "בבעיה" כי אם בפתח, במקום אישי הדורש מגע והתחברות. הדרך בה נאמרו הדברים נתנו לי הרגשת ביטחון שנמצאת מולי מורה עם נסיון ומתת-אל מיוחדים.
השלב המשמעותי ביותר היה החלק החווייתי. ובמיוחד העיסוי שהיית בו מאוד קשובה אלי. הרגשתי שאת קוראת אותי מרגישה את החסימות הרגשיות והגופניות שלי ובעזרת מגעך הפשוט המלא בעוצמה ואהבה הצלחתי לשחרר נקודות כואבות שישבו שם מהעבר , בגוף , בנפש ואפילו באישיות שלי. הריפוי והשחרור שהרגשתי היו מידיים, מרגיש שהגעתי למפנה גופני ונפשי בחיי. כיום (שבועיים מהמפגש) מרגיש שיפור משמעותי ביחסי המין שלי, בחוויית הגבריות שלי. למדתי להרגיש-גבר שלם ועוצמתי. שלם יותר בנתינה ובקבלה ומחובר לגוף שלי גם ביומיום .
העולם שלי הפך להיות עשיר בטעמים, מלאות ואהבה.
תודה רבה
ממליץ עלייך בחום
ד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים