טנטרה כדרך חיים / מיכה רז

 

טנטרה: לפני מספר שנים הוזמנתי לערב מבוא לסדנא שכל מה שידעתי הוא שמדובר במגע ומיניות. התנסינו במדיטציה, ובעוד מספר תהלכי מגע, נאמרו דברים כמו עשייה מתוך אהבה, ועוד כל מיני מושגים שנשמעו די t_a24דמיוניים. כמובן נרשמתי ושם גם התחילה דרך חדשה.

את התהליך התחלתי כשפשוט היה לי משעמם ל"הכנס ולצאת" ושם בעצם ניגמר כל הסיפור. רציתי משהו מעבר, משהו אחר, משהו חזק, משהו שיחבר אותי לאמת שלי.

במהות אני איש של מגע את המגע בהתחלה היה קצת קשה לקבל, חיפשתי כל מיני דברים ביני לבין עצמי, ובדרך הבנתי שאפשר להפריד בין האורגזמה לפליטה.

בהתחלה מדובר בתרגול של נשימות שאמורות לחבר אותנו לשקט ולזרמים בגוף, יחד עם הנשימות תרגלתי לצאת בזמן.

מצד אחד רציתי להיות מחובר ומצד שני הייתי על המשמר, כל פעם שהופיע תחושת השיא יצאתי והמערכת נרגעה. כאשר חוזרים על התהליך שוב ושוב החושים החיצונים מתכהים יותר ובפנים בלב יש רצון שזה לא יגמר לעולם.

התחושה מלווה בזרמים והתכווצויות בלתי נשלטות בגוף, עד למצב שהמוח לא מעביר ביקורת על איך מתבצעים הדברים, הרגשה שמובילה לפתיחות מאד גדולה.

רק לא לגמור זה שלב בו נורא מפחיד להיות. בשלב הזה כמו בגיל מוקדם, בפעם הראשונה שמנשקים או נוגעים באשה ומאד כואב שם למטה, המערכת מתרגשת ומייצרת זרעים, נוצר לחץ על צינורות הזרע והמקום רגיש מאוד. הלכתי עם התחושות האלה עד הסוף והרי זה מדהים, הכאב נעים , התחושה חדשה בפנים בבטן ובאזורים האינטימיים ויש חגיגה שלמה.

כך מתרגלים את הטנטרה.

בשלב השני כאשר הכלי בידנו ואנחנו יודעים להשתמש בו , באופן טבעי גופנו ונפשנו רוצים במה שהיה נעים, הרי נוצר מצב חדש, מצב בו החדירה או המגע או הרצון הם אין סופיים.

צריך להבין שזה לא כמו שסיפרו לנו, שום דבר לא ניגמר.

התעמקתי בתחום, גופי פגש אין סוף מצבים חדשים, הגוף נפתח לתענוגות אין סופיים, הקשר הזוגי הלך והתהדק, והרי פתיחות זה עניין מסובך. כאשר הפתיחות נמצאת אפשר להמשיך הלאה, בלי לתכנן,  גופנו מלמד אותנו לאט לאט

איפה וכמה ואיך?

הטנטרה כדרך חיים יכולה להראות כך:

המנגנונים הפיזים בגופנו מקבלים הוראות מהמוח, כלומר ייצור זרעים זהו מנגנון שמופעל כאשר הגוף שלנו מזהה פליטה או אורגזמה. בזרעים שלנו יש חומרים אשר גורמים לגוף שלנו לרצות את הביחד, לחומרים האלו יש חשיבות מאד גדולה ברצון למגע , רצוי שחומרים אלו לא יעזבו את גופנו, אלא אם הגוף ייצר עוד זרעים, וכך הגוף "רוצה " כל הזמן.

השאלה היא מה הגוף רוצה לאחר שהרצון "לגמור" ניגמר?

גופי רצה לעשות כל דבר מאהבה, וגם בתחומים האחרים של החיים.

הרגשה זו דומה להרגשה שנשים מתארות לאחר שהן הגיעו למקומות נעימים עם גופן. כל דבר שנעשה כאשר הגוף והנפש מחוברים נעשה מאהבה.

אין אפשרות להפריד בין הדברים. כאשר ניסיתי להפריד  הבלבול היה גדול.

תהליך זה מצריך  ריכוז, בעזרת נשימות המחשבות נעלמות ומגיע ריכוז.

חשוב להבין ששום דבר אינו חייב להתרחש.

שבו אחד מול השני, אחזו ידיים והביטו בעיניים, בעודכם מביטים  נשמו ביחד נשימות עמוקות, הרשו לעצמכם להתקרב זו לזה, המבט והמגע יוצרים ריגוש, והריגוש מן הסתם יוצר זיקפה, נסו לא להתייחס באופן משמעותי לאותה זיקפה.

הרשו לעצמכם להתקרב עוד ועוד עד למצב שבת הזוג ישובה בישיבה מזרחית כשרגליה עוטפות את גופכם.

המשיכו בנשימות היו קשובים לגופכם ולתחושות החדשות שתהליך זה מביא איתו, את אותה ישיבה שנקראת ישיבת טנטרה (שיבה שקטי) אפשר להוביל למגע אין סופי. במצב זה רצוי שאיבר מינו של הבחור יימצא במקום הנעים איי שם במעמקי גופה.

ביחד עם הנשימות התחילו לזוז יחד, בכל פעם שאתה מזהה התרגשות יתר, עצרו ויחד התמקדו בנשימות, כך שאת פליטת הזרעים תדחו יחד.

יתכן שאזור הבטן , צינורות הזרע והאשכים יהיו רגישים מאוד (בלי פחד אף אחד לא מת מזה) המקום המפחיד הזה פותח דלת למקומות קסומים. מי שיצר אותנו תכנן כך שבעזרת קיום יחסים מיניים נרחיב את מעגל האוכלוסיה בעולם.
לא מעט פעמים אנו נתקלים בשיתופים נשיים מאוד עמוקים ונוגעים ללב כאשר כל מה שאנו חווינו הוא עוד זיון, מתסכל מה?

מצב זה יכול להשתנות בעזרת יישום הטנטרה.

במפגש אינטימי שכזה ניתן להגיע למקומות מאוד עמוקים וטובים. גברים שמגיעים לחוויות נשיות חזקות מגלים עולם אחר, עולם של ערנות ושל אהבה, עולם של חיבור ומגע.

בדרך פגשתי מצבים די מביכים, אך לאחר שהשיפוט האישי מרפה- השמים הם הגבול…

שורות אלו נכתבו על ידי בלבד ומכיוון שאלו חוויות אישיות שום דבר לא מוחלט.
כדי לדעת צריך לנסות.
כמו כל דבר בחיינו תרגול מפנים בגופנו יכולות חדשות  .

אנשים יקרים תאהבו ותיהנו
מיכה רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים