לילות פרא – דויד דיידה / תרגום – אוהד אזרחי

"שיחות עם מיקונוס על אהבה מלאת תשוקה, מיניות יוצאת דופן ואיך להיפתח לאלהים". ספר רוחני למבוגרים בלבדt_a35

רומן החניכה המיני-רוחני של דויד דיידה חושף את סיפורו של מיקונוס, מורה רוחני שנוי במחלוקת, המאיר את תלמידיו לחיים של אהבת אלוהים דרך הגוף. זהו ספר פורץ גבולות ויוצא דופן, המזמין אותנו להשתחרר מתפיסות המפרידות בין הגוף לנפש ובין המיניות להתפתחות האישית והרוחנית. מיקונוס מזמין אותו, בדרכו הבוטה והישירה, למסע של התעוררות חושים הבוחן את ביחסים בין מיניות לקדושה ולאהבת אלוהים.

"ברגעים של השתלהבות מינית כולנו טועמים אלוהות, כולנו טועמים את טעמה של האלה, טועמים את טעם הרוח האמיתית, אך החכמים שבבני אדם ידעו תמיד כיצד להשתמש ברגעים אלה כדי לחשוף את סודותיה הכמוסים ביותר של הרוח הגדולה. דויד דיידה הוא חכם שכזה."
(קן וילבר, פילוסוף, מחבר "קיצור תולדות הכול")

דויד דיידה הוא מורה אמריקאי לגבריות, יחסים ומיניות. ספריו תורגמו לשפות רבות והוא מרצה מבוקש ברחבי העולם. הוא נמנה עם מקימי המכון האינטגרלי בראשות קן וילבר. ספרו "דרך גבר" – מדריך לגברים לאומנות החיים עם נשים, עבודה ותשוקה מינית – יצא גם כן לאור בהוצאת דופן.

תרגום: אוהד אזרחי

240 עמ',  כריכה רכה, 2007.

הספר "לילות פרא" ניתן לרכישה בכל חנויות הספרים. כמו כן ניתן גם לרכוש הספר באתר – לחצו על כפתור "הוסף לעגלת הקניות". מחיר הספר בקניה ישירה – 60 ש"ח (במקום 88 ש"ח)

להשיג באתר הוצאת דופן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים