עשיה מתוך אהבה

אנו זוג טנטרי, מזמינים זוגות המעוניינים להכניס לחייהם משהו חדש ועוצמתי כדרך t_a24להעשיר את הזוגיות להשתחרר ולהיפתח לעוצמות חדשות ולאהבה אין סופית.

במפגש אחד או יותר כתהליך למידה של דרך שונה עוצמתית ומשחררת וכן כמפגש חוויתי.

דרך מיוחדת ומאוד רגישה, להכניס לחיינו רגישות קבלה ואין סוף אהבה. בעזרת תהליכים טנטרים עמוקים: של מגע, נשימה מודעת ועידון החושים נלמד להתחבר למגע אין סופי ,רגיש ואוהב.

טנטרה כמדטציה בשניים
בחיי היום יום אנו מוצאים עצמנו רצים ורצים, כשהמטרה לבצע את מטלותינו
ביעילות רבה. בדרך כלל אנחנו לא נהנים מהעובדה שחיינו הם בצל מרדף מטורף. רובנו גם פועלים כך כשמדובר בצורך הבסיסי שלנו לאהוב.

הטנטרה באה ללמד אותנו שאין לאן לרוץ ואין לאן למהר. במילים אחרות
טנטרה היא מילה נרדפת לסבלנות או לעשייה מתוך אהבה.
בכדי לשנות את הגישה שלנו ובאמת להגיע למצב של הרמוניה בין בני הזוג, נשתמש בדרכי הטנטרה.

רוב בני האדם מקיימים יחסי מין מתוך רצון לספק את היצר של עצמם. דרך הטנטרה אנו לומדים להנות מהמגע גם כשאנחנו אלה שנוגעים. בטנטרה אנו מפתחים את היכולת שלנו להעמיק ולצלול יחד עם בן/בת הזוג שלנו למקומות חדשים עוצמתיים ומאוד מרגשים.

את התהליך מתחילים במדיטציה, לומדים להתמקד אחד בשני ולהביט בעיניים.
הטנטרה באה כדי לחבר את העולם הגברי שבנו לרצון חדש, לחיבור ממקום אחר. בהרבה מצבים בני הזוג רוצים לאהוב ולאהוב מבלי ששום דבר יגמר והמציאות שונה. דרך הטנטרה נלמד לקבל את עצמנו ועל ידי כך לקבל את האחר.

בשלבים מתקדמים יותר הטנטרה מלמדת את הגבר להפריד בין אורגזמה לשפיכה, כך שיוכל לחוות הרבה אורגזמות מבלי לשפוך. האישה לומדת להשתחרר ולהיפתח לעוצמות חדשות.
הטנטרה באה לתת לנו כלים חדשים להתחבר לאהבה ולהפרות את הקשר הזוגי שלנו. אנו לומדים לאהוב בצורה אין סופית ולתעל את האנרגיה המינית שלנו לחיים מספקים ומהנים יותר נעימים וסבלניים.

למידת הטנטרה בזוג היא חוויה מרתקת ומביאה הזדמנות לחיבור עם מקורות העוצמה והחיוניות שלנו בכל המישורים-הגופני הרגשי המיני והרוחני ומכאן לקחת ולהשתמש בה בחיי היום יום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים